Banklı Yemek Masa Takımları

0
(0)

Mutfak Dekorasyonu söz konusu olunca göze çarpan en önemli kısımlardan bir tanesi yemek masası olacaktır. Bir çok mobilya üreticisi tarafından her sene yeni trendlere uyumlu birbirinden güzel yemek masa takımları piyasaya sürülmekte ve satılmakta. Hemen bir çok mutfakta bulunan mutfak masası ve sandalye takımlarından farklı olarak daha önce gördünüz mü bilmiyorum size banklı yemek masa takımları teklif edeceğim.

Belki eskiyen mutfak yemek masa takımları yerine yeni ve farklı bir tarz denemek isteyebilirsiniz. Banklı yemek masa takımlarında çeşit gerek model gerekse malzeme olarak o kadar çok ki ben sadece hoşuma gidenleri sizlere tanıtmaya çalışacağım. Temin noktasında sormak istedikleriniz olursa yorum kısmından sorabilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırım:)

Başlıklar

Banklı Mutfak Masası

Banklı mutfak masası takımları öncelikle renkleri ile ön plana çıkmaktadır. Hemen her renkte ve modelde masayı ünlü mobilya alışveriş sitelerinden bulabilirsiniz. Eğer her renge ve ortama uyumlu olmasını isterseniz ahşap banklı mutfak masası önceliğiniz olacaktır. Çünkü açık veya koyu ahşap masa takımları sayesinde her dekorasyona uygun modeller bulmanız mümkün.

Banklı Mutfak Masası Takımları genelde 4 sandalye bir bank veya 2 sandalye bir bank şeklinde karşımıza çıkabiliyor. Eğer 2 bank 2 sandalye şeklinde masa takımı tercih etmek isterseniz bu modellerde var ve genelde banklardan bir tanesi sırt dayamalı şeklinde tasarlanıyor. Burada seçiminizi yaparken mutfağınızın yapısına ve dekorasyonuna en uygun olanı önceliğinize almanız tavsiyemiz olacaktır.

Banklı Mutfak Masası Fiyatları

Fiyat konusu tamamen malzeme ve işçiliğe göre belirlenmektedir. Fakat bazı üreticiler ve satış siteleri özel kampanyalarla ellerinde bulunan stokları tüketmek istediklerinde bu tarz banklı mutfak masalarını çok uygun fiyata bulmanız da mümkün olabilir. Bu yüzden kampanyaları takip etmenizde fayda var.

İnternet alışveriş sitelerinde banklı masa takımı fiyatları genelde 600 TL’den başlayıp malzeme çeşidine göre 3-4 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Dolayısıyla bütçenize uygun bir model bulmanız mümkündür. Ben şahsen evform.com adlı internet sitesinden bütçeme uygun bir yemek masası satın almayı tercih ettim.

Banklı Yemek Masa Takımı Modelleri

Mesela çift banklı, metal ayaklı ve çift sandalyeli beyaz bir model tercih edebilirsiniz. Bu modeller oldukça uygun fiyattan başlamakla beraber hemen her dekora uyum sağlayabilmektedir. 6 kişinin rahatlıkla sığabileceği şekilde tasarlanmış bir çok model örneğini bulabilirsiniz.

Yine metal ayaklı ve sarı hasır desenli bir model tercih edebilirsiniz. Bu modelde 4 sandalye + 1 bank şeklinde tasarlanmış olup fiyatları 600-800 arası değişmektedir.

Kahverengi modelleri seviyorsanız çift banklı ve metal ayaklı modeller yine hasır desenli veya sade renklerde karşınıza çıkabilir. Kahverengi banklı mutfak masası benim kendi tercihimdi:)

Mürdüm sevenlerdenseniz ufak farklarla bir mürdüm masa takımı size tavsiyemdir. Çift banklı modeller rahatlığını düşünenler için daha ideal olacaktır.

Kahve ve beyaz karışımı bu modelde masa ahşap olarak karşımıza çıkıyor. Modern bir görünümde tasarlanmış masa takımı fiyatı tahmin ettiğinizin çok altında 800 TL gibi bir fiyata bulabilirsiniz.

Dilerseniz mavi ve sarı modellerde tercih edebilirsiniz. Hemen her renkte banklı masa takımları bulmak oldukça kolay.

Ahşap Banklı Mutfak Masa Takımları

Ahşap banklı masa takımları kesinlikle dikkatinizi celbedecektir. Çünkü her ortama uyum sağlayabilen ahşap büyüsü sizi de cezbedecektir. Fiyat olarak 1000 Tl civarından başlayarak kullanılan malzeme ve ahşap yoğunluğuna göre yükselmektedir.

Oy kullanmak için yıldızlara basınız.

Ortalama puan 0 / 5. Verilen oy sayısı: 0

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir