Küçük Mutfaklar İçin Mutfak Dolapları

3.3
(3)

Evimizin küçük olması durumunda mutfağımızda aynı oranda küçük bir alana sahip olacaktır. Geniş ve iç açıcı bir mutfakta elbette her şey daha rahat olacaktır. Ama küçük bir mutfak ile karşı karşıya isek küçük mutfak dekorasyonu konusunda mutlaka ipuçları araştırarak en kullanışlı ve verimli şekilde dekore etmenin yollarına bakmanız gerekiyor. Bu yazımızda küçük mutfaklar için mutfak dolapları modellerini sizlerle paylaşacağız.

İnternette ve alışveriş sitelerinde genellikle çok amaçlı mutfak dolapları olarak adlandırılan bu dolaplar sayesinde küçük mutfak alanında mevcut düzene herhangi bir müdahelede bulunmadan (montaj vs) seyyar dolaplar sayesinde kullanım rahatlığınızı genişletecek raf, çekmece ve dolap sayınızı katlayacaksınız.

Küçük bir mutfağı iyi seçilmiş mobilyalardan yardım alarak ve küçüklüğünü makyajlayabilecek renk kombinasyonları ile donatarak dekore ederseniz neşeli yemek saatleri sizin oalcaktır!

Küçük Mutfaklara Dolap Modelleri

Galeride bazı örneklerine yer verdiğimiz küçük mutfak dolabı modelleri dikkat ederseniz, dikey ağırlıkta ve parlak renkler veya ahşap modellerden oluşmakta. Dekorasyonda ferahlık için sadece geniş alan yeterli değil. Küçük bir mutfak bile olsa doğru dolap seçimi sayesinde hem kullanım rahatlığı hemde şık bir dekorasyon sizi bekliyor olacak.

İncelemek İçin Tıklayın: Gömme Dolap Modelleri 2023

Çok Amaçlı Mutfak Dolapları

Küçük mutfakların vazgeçilmezi seyyar ve çok amaçlı mutfak dolaplarıdır. Hem işinizi kolaylaştırır hemde taşınma durumunuz varsa demonte özelliği sayesinde söküp istediğiniz yere götürebilirsiniz. Son yıllarda oldukça yaygınlaşan çok amaçlı dolaplar ikea , vivense gibi markaların sitelerinde uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz yerde ki A101, Bim gibi marketlerde de bu tarz dolapları bulabilirsiniz. Benim tavsiyem aceleye getirmeden araştırmanızı internet üzerinden yaparak en doğru seçimi yapmanız şeklinde olacaktır.

1

Mesela çift kapaklı bir geniş tek kapaklı 2 küçük dolaptan oluşan şık bir kombinasyona sahib bu mutfak dolabını tercih ederek fırınınız için şirin bir alan oluşturabilirsiniz. Gerek küçük ölçüleri gerekse şık beyazlığı ile mutfağınızda yer kaplamadan büyük iş görebilir!

İncelemek İçin Tıklayın: Kulpsuz Mutfak Dolabı

2

Sabit mutfak tezgahınızın devamına uygun bir alana kamufle bir şekilde yerleştirebileceğiniz fırın bölmeli ve çift kapaklı büyük iki dolaptan oluşan bu çok amaçlı mutfak dolabı vivense.com alışveriş sitesinde çok uygun fiyata karşınıza çıkabilir!

3

Beyazın sakinliğinden ahşabın büyüleyici doğal renklerine doğru fikir değiştirebilirsiniz 🙂 Yukarda gördüğünüz çift fırın bölmeli, raflı ve sürgü dolaplı mutfak dolabı mutfağınızın atmosferine ekstra bir şıklık katarken, mevcut dekorasyonunuza zarar vermeyecek kadar küçük ve kullanışlı bir dolap!

4

Yukarda gördüğünüz çok amaçlı mutfak dolabı modelleri , genellikle kahve köşesi olarak adlandırılıyor! Adı kahve köşesi olsa bile gerek şık çekmeceleri, gerek kullanışlı rafları, dolap ve askı rafları sayesinde küçük bir alanda işinizi kolaylaştıracak, sizlere zengin kullanım alanı sunacaktır! Fiyatı ise son derece şaşırtıcı ve uygun!

5

Daha küçük , daha küçük bir mutfak dolabı modeli düşünebilirsiniz:) 3 orta büyüklükte dolap ve bir fırın bölmesinden oluşan bu dolabın üst kısmını doğal raf olarak değerlendirebilir ve mutfağınıza şirinlik katmayı tercih edebilirsiniz:)

Oy kullanmak için yıldızlara basınız.

Ortalama puan 3.3 / 5. Verilen oy sayısı: 3

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın!

YORUMLAR

  1. Merhaba nasıl sipariş veriliyor acaba

    1. Sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır

  2. nasıl sıpariş verıyoruz

    1. Sitemiz e – ticaret üzerine olmadığı için sipariş verme bulunmamaktadır. İlgili ürünü mobilya sitelerinden ve mağazalarından araştırarak bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir