Mikrodalga Fırın Dolabı

4.6
(10)

Mikrodalga Fırın Dolabı hakkında bilgi vereceğimiz ve 200 TL altı sipariş verebileceğiniz en iyi mikrodalga fırın dolapları sıralamasını paylaşacağımız yazımıza hoşgeldiniz!

Mutfak, herkesin evinde önemli bir yerdir. En hızlı yemekleri en özenle hazırlarken, evin sakinlerine etkileşim ve ilham anlarıyla hizmet veren bir mekandır. Bu yaşam alanının gerçekten ilham verici olabilmesi için cihazlardan, mutfak dolaplarına kadar her yönüyle uyum içinde olması gerekmektedir. Mikrodalga fırın dolabı, düz fırın dolabı veya diğer mutfak cihazları için dolaplar mutfak dekorasyonu için önemli katkılar sunmaktadır. Ortamın rahat bir şekilde düzenlenmesi, pratik ve keyifli hale getirilmesi gerekiyor.

İncelemek İçin Tıklayın: Ahşap Görünümlü Mutfak Dolapları

Mutfak dolabı, mutfağı düzenli, pratik ve işlevsel hale getirme misyonunda en çok katkı sunan mobilyadır. Düzenli olmanın yanı sıra mutfak eşyalarının çoğunu saklayabilir ve güzel görünmesini sağlayabilirler.

Mutfak, özellikle kişiselleştirilmiş dekorasyon tarzını sevenler için masraflı olabilme eğiliminde bir mekandır. Bu anlamda mikrodalga fırın dolapları da hemen hemen aynı etkiye sahip olmakla beraber, iyi araştırıldığında maliyeti beklenenden daha düşük olabilmektedir. Sadece modeli nasıl seçeceğinizi bilin, farklı öğeler eklerken aynı çizgiyi izleyin ve uyumlu bir set oluşturun.

Başlıklar

Mikrodalga Fırın Dolabı Nasıl Seçilir?

Bunun için seçilen dolabın adı ve modeline dikkat etmek ve hangi öğelerin gerçekten aynı setin parçası olduğunu görmek gerekiyor. Ve en önemlisi, dolaplarınızı seçmeden önce mutfağınızın doğru bir şekilde planlanması gerekmektedir. Böylece mutfağınıza tam olarak hangi boyutlardaki mikrodalga fırın dolabı sığacağını bilerek aramaya başlarsınız. Hiç kimse farklı eşyalar seçme zahmetine katlanmak ve eve geldiklerinde ilgili bölüme sığmadığına şahit olmak istemez değil mi?

Mikrodalga Fırın Dolabı Ölçüleri

Mikrodalga Fırın Dolabı Ölçüleri
Fırın Dolabı Ölçüleri Kaç Cm?

Mikrodalga fırın dolabı ölçüleri, dolabı koymayı planladığınız bölüme göre seçilmelidir. İnternet sitelerinde veya fiziki mobilya mağazalarında her ölçüde mikrodalga fırın dolabı modelleri bulabilirsiniz. Kısaca standart ölçülere değinecek olursak dolapları kat sayısına göre kategorize edebiliriz.

  • 3 katlı uzun boy mikrodalga dolabı modelleri genellikle alt katta çift kapaklı dolap, orta katta mikrodalga fırını koyma bölümü ve 3. katta yine çift kapaklı dolap veya raf olarak karşımıza çıkar. Ölçüleri: Yükseklik 160 – 180 cm , derinlik 30-60 cm arası genişlik ise 55 – 75 cm arası olabilmektedir.
  • 2 katlı minik mikrodalga fırın dolabı modelleri ise alt kat çift kapaklı dolap, üst kat ise mikrodalga bölmesi olarak karşımıza çıkar. Ölçüleri ise yükseklik : 90 – 110 cm arası, derinlik 30-60 cm arası ve genişlik modeline göre min. 55 cm olabilmektedir.

Mikrodalga Fırın Dolabı Fiyatları ve Modelleri

Mikrodalga fırın dolabı fiyatları kalite ve ebatlarına göre 150 TL’den başlayarak 1000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kullanılan malzemenin çeşidi söz konusu olduğunda daha fazla fiyatlarla karşılaşmakta mümkündür. Alacağınız ürünün fiyatından önce müşteri yorumlarına ve marka güvenilirliğine bakmanız tavsiyemizdir. Ayrıca satın almadan önce muhakkak yerleştirmeyi planladığınız alanın ölçülerini gözden geçirmelisiniz.

Aşağıda paylaşacağımız listeden 200 TL bütçe ile satın alabileceğiniz en iyi 10 mikrodalga fırın dolabı modellerini sizlerle paylaşacağız. Listemizi oluştururken fiyatla beraber ürün yorumlarına ve müşteri puanlarına da bakmayı ihmal etmedik.

200 TL Altı 7 Mikrodalga Fırın Dolabı

Listemizde yer verdiğimiz ürünleri internet üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Mikrodalga fırın için dolap siparişiniz tarafınıza demonte şekilde gönderilecektir. Kargo esnasında zarar görme ihtimali bu yönüyle düşük olacaktır ama siz yine de teslim aşamasında kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

İncelemek İçin Tıklayın: Kulpsuz Mutfak Dolapları

Mikrodalga dolapları kurulumu genellikle basit şekilde kurulum kılavuzu takip edilerek yapılabilmektedir. Ama zorlanacağınızı düşünürseniz uzman yardımı alabilirsiniz. Eğer aracınızla bir mobilya atölyesine veya mağazasına gidebilirseniz çok kısa süreceği için ücretsiz şekilde yardımcı olabilirler.

1-Dekor Stilim Mikrodalga Mutfak Fırın Dolabı

Dekor Stilim Mikrodalga Fırın Dolabı
Satın Almak İçin: https://www.dekorstilim.com/urun/mutfak-firin-dolabi

2-Lion Fırın Dolabı Mikrodalga

Satın Almak İçin: https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/lions-firin-dolabi-mutfak-dolabi-ucretsiz-kargo-yeni-urun-f9a_pdp_571871203

3-Remaks Çok Amaçlı Mikrodalga Fırın Dolabı

Satın Almak İçin: https://www.trendyol.com/remaks/cok-amacli-set-alti-dolap-mutfak-mikrodalga-firin-dolabi-beyaz-p-4692466

4-Mikrodalga Fırın Bölmeli Dolap

Satın Almak İçin: https://urun.n11.com/mutfak-dolabi/mutfak-dolabi-firin-dolabi-killer-dolabi-P467313511

5-Dila Mikrodalga Midi Fırın Dolabı

Satın Almak İçin: https://urun.n11.com/mutfak-dolabi/dila-mikrodalga-mini-midi-firin-mutfak-dolap-P470387578

6-Lions Çok amaçlı Mikrodalga Fırın Dolabı

Satın Almak İçin: https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/lions-firin-dolabi-mutfak-dolabi-ucretsiz-kargo-yeni-urun-f8a_pdp_571868570

7-Chic Life Çok amaçlı Mikrodalga Fırın Dolabı

Satın Almak İçin: https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/chic-life-merkur-bolmeli-kapakli-cok-amacli-mutfak-dolabi-siyah_pdp_543408034

Listemize eklenmesini tavsiye edeceğiniz 200 TL ve altı bütçe ile satın alınabilecek çok amaçlı mikrodalga dolapları tavsiyeniz olursa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca eğer listemizde bulunan dolaplardan herhangi birini kullanıyorsanız yorumlarınızı diğer takipçilerimizle paylaşarak yardımcı olabilirsiniz.

Oy kullanmak için yıldızlara basınız.

Ortalama puan 4.6 / 5. Verilen oy sayısı: 10

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir