Son yıllarda kullanımına daha fazla önem verilen masa örtüleri şık tasarımları ile ön plana çıkan ve yemek masasına ayrı bir göz alıcılık katmayı başaran parçalar haline geldi. Sizler için en çok tercih edilen ranır masa örtüsü modelleri ve fiyatlarını derlediğim bir yazı oluşturdum. Mutfak dekorasyonu kombinasyonu içerisinde yemek masası yahut köşesi olarakta adlandırabilirim her zaman tamamlayıcı olmuştur. Gerek mutfakta gerek salonda bulunan yemek masası için ranır modelleri masanın şıklığını artırmayı başarmıştır.

Ranır Modelleri

Asıl adı Runner olan fakat internet aramalarında ranır olarakta araştırılan bu masa örtüsü modeli, genellikle yemek masalarına uzunlamasına örtülen, dantel, saten yahut hasır başta olmak üzere bir çok çeşidi bulunan göz alıcı bir masa örtüsü çeşididir.

Baskılı ranır modelleri sayesinde ranırın masa örtüsü, sandalye, amerikan servisi ve hatta oda dekoruna varıncaya kadar bir çok kombinasyona uyum sağlayabildiğini söyleyebiliriz. Ve dantel ranır modelleri için çeyizlerin asıl üyeleri arasında bulunduğuna rahatlıkla söyleyebilirim.

Dantel Ranır Modelleri