Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ağustos 30, 2020
Ranır Modelleri Dantel Ranır Modelleri
419
Views
0
(0)

Son yıllarda kullanımına daha fazla önem verilen masa örtüleri şık tasarımları ile ön plana çıkan ve yemek masasına ayrı bir göz alıcılık katmayı başaran parçalar haline geldi. Sizler için en çok tercih edilen ranır masa örtüsü modelleri ve fiyatlarını derlediğim bir yazı oluşturdum. Mutfak dekorasyonu kombinasyonu içerisinde yemek masası yahut köşesi olarakta adlandırabilirim her zaman tamamlayıcı olmuştur. Gerek mutfakta gerek salonda bulunan yemek masası için ranır modelleri masanın şıklığını artırmayı başarmıştır.

Ranır Modelleri

Asıl adı Runner olan fakat internet aramalarında ranır olarakta araştırılan bu masa örtüsü modeli, genellikle yemek masalarına uzunlamasına örtülen, dantel, saten yahut hasır başta olmak üzere bir çok çeşidi bulunan göz alıcı bir masa örtüsü çeşididir.

Baskılı ranır modelleri sayesinde ranırın masa örtüsü, sandalye, amerikan servisi ve hatta oda dekoruna varıncaya kadar bir çok kombinasyona uyum sağlayabildiğini söyleyebiliriz. Ve dantel ranır modelleri için çeyizlerin asıl üyeleri arasında bulunduğuna rahatlıkla söyleyebilirim.

Dantel Ranır Modelleri

Kumaş Ranır Modelleri

Kumaş ranır modelleri sürekli yenilenen tasarımları ile göz doldurmaktadır. Genellikle leke tutmayan mikro kumaşlardan üretilmektedir. Çamaşır makinelerinde 30 derece hassas programlarda yıkanabilir. Bu modelleri kurutucuda kurutmanız tavsiye edilmemektedir. Zaten çok hızlı kurayan bir yapıya sahip olduğu için kumaş ranır çeşitleri ipe ya da çamaşırlığa asılarak çok hızlı şekilde kuruyabilmektedir.

Oy kullanmak için yıldızlara basınız.

Ortalama puan 0 / 5. Verilen oy sayısı: 0

Henüz oy kullanılmadı. İlk oyu siz kullanın!

Kategori
Mutfak Dekoru

Yorumlar

 • dantel ranır modelleri benimde evimde yemek masamda kullandığım çok hoş duran modeller

  emine Ocak 20, 2021 1:39 pm Cevapla
 • özellike gökkuşağı renginde olan ranır modeline bayıldım bu siteye ne kadar teşekkür etsem az :))

  şüheda aydın Ocak 20, 2021 1:40 pm Cevapla
 • uzun süredir ranır modellerini araştırıyordum diğer sitelerde bilindik şeyler varken mutfakdekorasyonu.net sitesinde farklı modeller buldum çok güzeller

  sabriye tuna Ocak 20, 2021 1:42 pm Cevapla
 • tüm ranır modellerini inceledim hepsi birbirinden güzel kızlar 🙂

  denizz Ocak 20, 2021 1:44 pm Cevapla
 • evimde uzun süredir kullandığım ranır masa üstülerini değiştirme kararı aldım bu ranır masa üstü modelleri çok daha güzel :))

  ferda Ocak 20, 2021 1:45 pm Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 90 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here